مرکز آموزش روبان پاسخ به سوالات متداول زیبایی و سلامت

سوالی دارید؟

چنانچه سوالی دارید می‌توانید از قسمت پایین پرسیده تا پاسخ آن را بیابید!

چگونه آرایش پاک کن مناسب را انتخاب کنم؟

همانطور که قبلاً  گفتیم بسته به نوع پوست می بایست که آرایش پاک کن مناسب را انتخاب کنیم.

  • پوست چرب: از فوم های شستشو دهنده که با آب شسته می شوند استفاده کنید. این شستشو دهنده ها به راحتی آلودگی را از پوست پاک کرده و نیاز به ماساژ دادن زیاد ندارند و ترشح سبوم  اضافی پوست را کمتر می کند.
  • پوست مختلط: از شیر پاک کن های بدون چربی و پاک کننده های سبک که با آب شسته می شوند استفاده کنید. این ترکیبات بر روی نقاط چرب و دهیدراته پوست عمل می کنند و دارندگان این نوع پوست نباید از محصولات چرب مانند کرم و پاک کننده های دارای روغن استفاده کنند.
  • پوست نرمال: از شیر پاک کن های بدون چربی و پاک کننده های سبک که با آب شسته می شوند استفاده کنید. تعادل پوست را حفظ کرده و پوست را از خشک شدن و عوامل تحریک زا محافظت کنید و با کمک محصولات مناسب پوست نرمال آن را چرب نگه دارید.
  • پوست خشک: از پاک کننده های بدون نیاز به شستشو با آب استفاده کنید زیرا قطرات آب باعث خشک شدن پوست می گردد. پاک کننده را به صورت یکپارچه بر روی تمام صورت بزنید و اجازه دهید محصول چند ثانیه بر روی پوست بماند و با دست به آرامی ماساژ داده و سپس آنرا با یک لوسیون فاقد الکل پاک کنید.

در گروه لورال و میبلین هم آرایش پاک کن و هم شیر پاک کن مناسب انواع پوست و در گروه موراد شستشو دهنده های مناسب موجود می باشد.

مشاهده محصولات پاک کننده پوست

مطالب مرتبط

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های ضروری با علامت مقابل نشانه‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این تگ‌های HTML استفاده نمائید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>