سوالی دارید؟

چنانچه سوالی دارید می‌توانید از قسمت پایین پرسیده تا پاسخ آن را بیابید!

برای داشتن آرایشی ملایم و لایت در تابستان چکار کنیم؟

هر فصل ایده های آرایشی مختص به خود را دارد. در فصل تابستان بیشتر از آرایش های طبیعی استفاده می شود که علاوه بر ظاهر طبیعی و آرایش ملایم، از رنگ های شاد و پرتحرک نیز استفاده کنیم.
در فصل تابستان از پودر برنزی، سایه چشم مات، کمی کرم و رژلب استفاده می شود تا آرایشی ملایم و طبیعی در این فصل داشته باشیم. در این فصل باید به مواد آرایشی که استفاده می کنید و نوع آرایش تان توجه ویژه ای داشته باشید، زیرا در فصل گرما اگر آرایش زیادی داشته باشیم با بالارفتن دما و گرم شدن صورت تان فاجعه ای ایجاد می شود که به جای زیبایی، صورت شما را زشت می کند. برای داشتن یک آرایش ملایم و طبیعی در این فصل توصیه هایی به شما می کنیم:

آرایش تابستانه

آرایش صورت طبیعی در واقع حاصل انتخاب رنگ صحیح و نحوه استفاده از آن است

۱) قبل از این که آرایش کنید صورت تان را با آب یخ بشویید و یا با یخ ماساژ دهید.
۲) از لوازم آرایشی خوب و معتبر که دارای مارک مخصوص تابستان هستند استفاده کنید.
۳) بهتر است در این فصل از مرطوب کننده پوست خیلی کم استفاده کنید.
۴) بعد از این که کمی رژلب زدید، برق لب نیز روی آن بزنید تا لب هایتان درخشش خاصی داشته باشد. در انتخاب رژ دقت کنید. در شب از رژهای به رنگ روشن استفاده کنید.
۵) آرایش چشم در زیبایی صورت بسیار موثر است. آرایشی ساده برای چشم توصیه می کنیم و برای اینکه چشمان شما زیبایی بیشتری داشته باشد می توانید از کمی سایه چشم، ریمل و فرمژه نیز استفاده کنید.
۶) در این فصل آرایشی لایت داشته باشید و همیشه پوستی بدون جوش و کک و مک داشته باشید. از کمی کرم پودر استفاده کنید تا صورتی روشن و شفاف داشته باشید.

عناوین جایگزین:

  • آیا در تابستان آرایش کردن  متفاوت می باشد؟
  • چطوری در تابستان آرایش کنیم؟
  • آرایش طبیعی به چه صورت است؟

منابع:

  • مجله اینترنتی بیست ستون

مطالب مرتبط

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های ضروری با علامت مقابل نشانه‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این تگ‌های HTML استفاده نمائید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>